Tilda Publishing
EN
RU
Buy it only if you love it
Click to order
Total: 
Ваше замовлення
ПІБ
Email
Телефон
Місто
Відділення
Payment method
Обмін та повернення
Згідно ст. 9 Закону України «Про захист прав споживача» обмін / повернення товару здійснюється протягом 14 днів з моменту покупки (товар не підійшов за кольором, формою, розміром або з інших причин не може використовуватися).

Правила обміну/повернення товарів

1. Обміняти/повернути можливо тільки товар належної якості: повна комплектація, включаючи упаковку, етикетки, відсутність слідів експлуатації, забруднень, плям.

2. Заповнений бланк заяви на повернення вкладіть у посилку з товарами до повернення - це обов'язкова умова повернення. Без заяви повернення не здійснюється. Всі пункти заяви необхідно заповнити. Надання достовірних даних Клієнтом в Заяві прискорить процедуру виплати грошових коштів.

3. Доставка обміну/повернення товару проводиться за рахунок покупця. У разі, якщо буде встановлено, що повернення відбулося з вини інтернет-магазину, ми компенсуємо суму доставки посилки з поверненням. Повернення, відправлені за рахунок інтернет-магазину, не будуть прийняті. Звертаємо Вашу увагу, що речі повинні відправлятися простими посилками за рахунок покупця. Претензії по товару, повернутого іншим видом поштового відправлення, не приймаються.

4. Якщо ви здійснюєте обмін товару на ту ж модель (той же артикул товару), обмін здійснюється без доплати, незалежно від зміни ціни на даний товар на сайті інтернет-магазину.

При обміні або поверненні товару, вартість доставки та витрати з пересилання Замовлення не відшкодовуються.
Щоб оформити обмін/повернення:

1. Зв'яжіться з менеджером магазину. Повідомте про бажання обміняти або повернути товар.

2. Менеджер повідомить Вам куди і яким чином потрібно відправити товари, які Ви хочете обміняти/повернути.

3. Після отримання та перевірки Вашої посилки, ми переведемо Ваші кошти зручним для Вас способом або відправимо товар на обмін.


Made on
Tilda